PROTECO vysavač na okna aku 3,7V 20W 51.10-VO-37-20

TOP 32 v kategorii Stěrky na sklo

PROTECO vysavač na okna aku 3,7V 20W 51.10-VO-37-20

S vysavačem na okna Proteco docílíte krásně umytých oken během chvilky. Je vhodný pro použití na všechny typy oken, zrcadlel nebo i dlaždiček v koupelně. Ergonomická...
Doprava 79 Kč,Více než měsíc

Teleskopické
S ergonomickou rukojetí

• , zakoupeno v Průmyslovy Dům

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Mile mne překvapil.Svou práci odvádí skvěle!!!

ONLINESHOP.cz (prodejce)

Dobrý den,děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšitna Vaše další nákupy.Přejeme pěkný den.S pozdravemONLINESHOP.CZ

• spokojenost, usnadní práci

Druh
vysavače na okna
S kloubem
S rozstřikovačem
Teleskopické
S ergonomickou rukojetí

Ergonomická pogumovaná rukojeť skvěle padne do ruky. Součástí balení je také dobíjecí adaptér. Doba na plné nabití je 2-3 hodiny. K dispozici vám bude nádoba s rozstřikovačem na nečistoty a odnímatelný mop. Přístroj odsává přebytečnou vlhkost s čistícím prostředkem a nečistotami. Vysavač vydrží v nepřetržitém provozu 35 minut. Stěrka s šíří záběru 28 cm.

Výhody a charakteristické znaky
Vhodný na všechny typy oken, zrcadel využití i v koupelně
Stěrka se šíří záběru 28 cm

Stupeň krytí IP X4
Doba provozu asi 35 min.
Objem nádobky 150 ml
Nabíjecí čas 2 - 3 hod
Napájecí napětí adapteru 100-240V, 50/60Hz, 0,2A max.
Výstup 5V---, 800mA

• , zakoupeno v Průmyslovy Dům

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Mile mne překvapil.Svou práci odvádí skvěle!!!

• spokojenost, usnadní práci

• Dobře saje
    • Voda neteče okolo
    • Tichá, není skoro slyšet
    • Celkem dost velký stroj
    • Rohy oken v místě spojení s rámem se špatně vysají

Stěrku jsem si koupila po doporučení. Nemůžu říct, že bych byla uhranutá. Umyla jsem s ní 13 oken a proti klasické stěrce je to záhul. Ruka mně bolí ještě teď. Pokud by člověk umyl pár oken - budiž, ale pro větší počet se pronese. Co se týče kvality vysávání vody, je opravdu dobrý pomocník. Voda nikde nestéká, trošku odstávají okraje stěrky, je třeba ji přitlačit rukou, ale jinak spokojenost. Na co se opravdu vyplatí jsou velké skleněné dveře - tam vodu opravdu pomohla vysát a nikde nic neteklo. Nebo kdo má velká okna až na zem, tak to bude dobrý pomocník. Jinak pro normální domácnost nic oslnivého. Normální stěrka stačí. Další co je nešikovné je umístění tlačítka on/off. Je přesně v místě, kde stěrku držíte. Takže při stírání dost často člověk stroj vypne, aniž by o to stál. Další věc je, že pokud myjete okna, máte vlhké ruce a tím vám stroj v ruce furt klouže. Závěrem: stěrku doporučila tam, kde mají velká okna, nebo balkonové dveře. Jinak je určitě praktičtější a rychlejší normální stěrka a hadřík na otírání. Dělají se dnes saponáty na okna. Udělají pěnu co nestéká a není tak mokrá. Jen lehce setřete stěrkou a okno je v pohodě. V dobách používání klasického Jaru na nádobí na okna, bylo té vody opravdu víc a ze stěrek tekla jako vodopád. Ale pokrok je i chemii na umývání a leštění a tam jde o větší časovou úsporu než použitím techniky na setření a odsátí vody trošky vody. Záleží na každém, jak se rozhodne, ale za mně je lepší koupit dobrý saponát a obyč. stěrku.

• , zakoupeno v Svářečky-obchod.cz

• perfektní odsátí vody
    • rychlé mytí
    • na jedno nabití vysaje přes 30 oken
    • extrémně nízká spotřeba vody

Lituji, že jsem si výrobek nekoupil už dřív, teď je mytí oken hračka, nic se nezacáká a práce je hotová v cuku-letu. Doporučuji po použití přístroje jej dobít na nabíječce a až pak odložit.

• , zakoupeno v Proteco-Nářadí.cz

Funguje dobře.Jednoduché a rychlé umytí oken.

cena+výkon

• , zakoupeno v Proteco-Nářadí.cz

• Vysavač na okna potřbuji často. Vyzkoušel jsem výrobky od jiných značek a vždy byl nespokojený s výkonem. Nyní si pořizuji již podruhé (první je stále funkční), tím je vyjádřeno vše.

• Výkon, levnější než konkurence

Proteco vysavač na okna jsem zakoupil po špatné zkušenosti s výrobkem Leifheit, který má malý výkon a je poruchový. Jsem spokojený. Za méně peněz s dostatečným výkonem plní Proteco svoji funkci.

• , zakoupeno v Proteco-Nářadí.cz

Jsem spokojená. Mám porovnání pouze s Viledou, ale to mi přijde tento lepší, může se naklánět (Vileda ne, prská vodu). Sem tam šmouha, ale to dělá asi každý, není problém doleštit. Výkon má slušný, nabití stačí, okna, zrcadla a prosklené plochy jsou čisté hned. Je k němu stěrka a nádobka s postřikovačem, to není všude uvedeno. Stěrka se musí trochu vyždímat, hodně nasává vodu a pak všude kape, nebo nejsem tak šikovná. Ale za ty peníze super pomocník, doporučuji všem.