Kärcher 1.633-447 WV 5 Premium Non-Stop Cleaning Kit aku čistič oken

S kloubem
S rozstřikovačem

• Urychlí mytí oken
  • , zakoupeno v KÄRCHER CENTER REA

• Zatím docela vydrží. Uvidíme, jak baterie vydrží časem.
    • Rychlejší stírání. Používám skoro denně v koupelně.
    • Nelze dle manuálu stírat větší množství vody.

Moje hodnocení se týká verze bez NON STOP CLEANING, neboť ta mi byla doručena. Dávejte si prosím pozor při objednávání, je tu chyba, abyste taky nebyli uvedeni v omyl jako já.

Při normální velikosti oken bych přístroj nepotřebovala. Nicméně pokud máte okna rozměrově větší, zde časovou úsporu oceníte. Rovněž používám na skleněnou zástěnu u sprchového koutu nebo na cákance po koupání dětí. V tomto případě používám skoro denně.

Zkoušela jsem i přiložený čistič od výrobce na okna. Za mne nedoporučuju, dělá super čmouhy. Ještě, že jsem ho mohla vyzkoušet a nemusím litovat peněz, které bych při koupi čističe vyhodila oknem.

• , zakoupeno v SuperDiskont

• Vynikající pomocník, měla jsem trochu obavy, že to nebude tak vynikající jak se píše. Naprostá spokojenost, okna jsou nádherně čistá, ale hlavně ta jednoduchost a rychlost umytých oken. Hned jsem objednala další kusy pro obě dcery. Určitě doporučuji.

Druh
vysavače na okna
Teleskopické
S ergonomickou rukojetí
S kloubem
S rozstřikovačem

Čištění oken na nejvyšší úrovni: WV 5 Premium Non stop Cleaning Kit od vynálezce bateriového čističe oken umožňuje absolutně dokonalé čištění oken bez námahy, šmouh a kapek. WV 5 Premium Non stop Cleaning Kit obsahuje bateriový vysavač na okna, úzkou odsávací hubici (speciálně pro okna s lištami a úzké okenní plochy), láhev s rozprašovačem s potahem z mikrovlákna, čisticí prostředek, nabíjecí stanici a výměnnou baterii (pro čištění bez přerušení).

Láhev s rozprašovačem a potah z mikrovláken se v dokonalé souhře postarají o mimořádně účinné čištění. V porovnání s řadou svého předchůdce se podařilo výrazně prodloužit dobu chodu baterie na jedno nabití. Dorazy na sací hubici garantují ještě lepší výsledky čištění až k okrajům oken. Dalším přínosem jsou měkčené prvky na rukojeti okenního vysavače. Díky nim leží WV 5 lépe v ruce než jeho předchůdci. Nabíjecí stanici lze použít pro nabití jednotlivých baterií a bezpečnou úschovu kompletního bateriového čističe.

Druh: akumulátorový

* Obkladačky
* Skleněné stoly
* Sprchové stěny

Vlastnosti:
Včetně vyměnitelné baterie a nabíjecí stanice:
* Čištění bez přestávky díky vyměnitelné baterii.

Vyměnitelnost sací hubice:
* Podle velikosti čištěné plochy lze nasadit jak malou, tak i velkou sací hubici.

Pohodlné čištění hran:
* Perfektních výsledků čištění beze šmouh až k okenním okrajům dosáhnete díky manuálně nastavitelnému držáku odstupu.

Příjemná rukojeť:
* Manipulace s rukojetí se citelně zlepšila prostřednictvím jejího pogumování.

Indikátor stavu baterie:
* LED diody indikují stav nabití baterie

Příjemně tichý:
* Nízká hlučnost aku stěrky práci jen zpříjemní.

Originál je originál:
* Originální kvalita Kärcher od vynálezce okenního vysavače.

3 x rychlejší:
* Čištění oken se s bateriovým okenním vysavačem vyřídí 3x rychleji než běžnými metodami.

Výsledek čištění bez kapek a šmouh:
* Díky elektrickému odsávání je obtěžující odkapávání jednou pro vždy věcí minulosti. Pro zářivě čistá okna.

Absolutně hygienický:
* Rychlé a snadné vyprázdnění nádržky bez kontaktu se znečištěnou vodou.

Rozmanitost použití:
* Okenní vysavač může být použit na všechny hladké povrchy, jako jsou dlaždice, zrcadlo nebo sprchové kabiny.

Technické parametry:

Šířka (cm): 18.50
Hloubka (cm): 18.50

EAN: 4054278233741

Záruční doba: 24 měsíců

Nový okenní čistič vám umožní díky vyměnitelné baterii čištění bez přestávky. Vylepšená pogumovaná rukojeť s LED ukazatelem stavu baterie pro maximální komfort. Chytrá kombinace rozprašovače se 2 nástavci.

• Urychlí mytí oken
  • , zakoupeno v KÄRCHER CENTER REA

• Zatím docela vydrží. Uvidíme, jak baterie vydrží časem.
    • Rychlejší stírání. Používám skoro denně v koupelně.
    • Nelze dle manuálu stírat větší množství vody.

• kvalitní výrobek
    • výhoda 2 ks baterií
    • lehký
    • snadná údržba

SuperDiskont (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi a přejeme Vám hezký den.
    tým Superdiskont s.r.o.

• , zakoupeno v KÄRCHER CENTER REA

Vse funguje jak ma,muzu vsem doporucit...

• , zakoupeno v MALL.CZ

Vysoká kvalita výrobku, jednoduché ovládání a krásně umytá okna beze šmouh. Prostě super výrobek. Doporučuji všem, kdo chce mít krásně umytá okna.

• , zakoupeno v Kärcher-obchod

• Okna se nemusí opravdu leštit, překvapivě dobře odsává vodu.
    • Stejně jako při klasickém mytí se předem musí skla umýt, nazvala bych spíše aku leštič než aku čistič.

Cenově si myslím, že neodpovídá.

super

SuperDiskont (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi a přejeme Vám hezký den.
    tým Suprdiskont

• Nemá chybu.

Ok.

• , zakoupeno v Kärcher-obchod

Skvělý pomocník a nejen na okna a zrcadla, ale i na dlaždičky v koupelně.